Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Sukces PSR ze Szczecinka!

Funkcjonariusze Państwowej Straży Rybackiej ze Szczecinka na gorącym uczynku ujęli legendarnego kłusownika, który od lat trzebił ryby w jeziorach Pojezierza Drawskiego.

Członkowie Państwowej Straży Rybackiej w Szczecinku nie kryją satysfakcji, że udało im się przyłapać na kłusownictwie czarną legendę tego przestępczego procederu.
W czwartek nad ranem w momencie podejmowania sieci typu „wonton\" na jeziorze Drawskim zatrzymaliśmy 60-letniego mieszkańca Czaplinka - mówi jeden ze strażników.
Osoba doskonale im znana, która od lat zajmowała się kłusowaniem, otoczona ponurą sławą w środowisku. Mężczyzna był już za to karany, ostatnio przebywał na warunkowym zwolnieniu. Strażnicy zarekwirowali mu nielegalny sprzęt rybacki, ponton i 10 kilogramów „skłusowanych\" ryb - leszczy, płoci i okoni. Sprawę przekazano organom ścigania.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • moczykij66 Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  moczykij66

  Panowie,"legenda' to powstała na skutek" łaskawości sądów i przepisów",tak trzymac Panowie z PSR!!!

 • ewik39 Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  Gdyby PSR w całej Polsce zajmowało się kontrolą ,to rybostan nie byłby tak żałośnie ubogi po kłusownikach . Wędkarze nie przestrzegają okresów ochronnych, a tym bardziej kłusownicy , w kwietniu już łapią szczupaki i sandacze, sumy niewymiarowe to norma, bo musi im się karta wędkarska zwrócić .a kłusownicy na handel . Sam miałem oferty kupna niewymiarowych ryb .Co to za Straż Rybacka, która kilka lat ściga legendę Kłusownictwa , odrobinę zaangażowania .

 • serir Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  Nie dosyć że "legenda", to jeszcze z Czaplinka. Normalnie legenda nam rośnie, nieomal drugi "Janosik". Tylko czy naprawdę jest się czym egzaltować?