Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów

Wyniki zawodów "Puchar Wisły 2015 "

CZłonkowie Klubu wędkarskiego Esox Czaplinek brali udział w zawodach spławikowych "Puchar Wisły 2015"

Protokół klasyfikacji indywidualnej seniorów
Zawodów Spławikowych PUCHAR WISŁY 2015 zorganizowanych przez KLUB SARS
rozegranych w dniu 16.08 2015r.na rzece Wiśle w Drewnicy
               
L.p. Klub P.Z.W. Imię i Nazwisko Status
zawodnika
R A Z E M Zajęte
miejsce
sektor
stanow.
Punktów Miejsce
w sektorze
1 indywidualnie Andrzej ROSŁAN I B2  22 3620 1 1
2 indywidualnie Zbigniew PERWEJNIS I A1  2 2785 1 2
3 TEAM Sars 1 Andrzej CHYB D C2  25 2140 1 3
4 indywidualnie Audrus BRAZAUKAS I C1  11 2100 1 4
5 TEAM Gregor Grzegorz KRUPIŃSKI D B1  5 1775 1 5
6 indywidualnie Zbigniew KORYTOWSKI I A2  22 1645 1 6
7 indywidualnie Martinas BARANAUKAS I B2  17 2840 2 7
8 PSTRĄG MENI Łukasz MEJER D C2  14 2120 2 8
9 indywidualnie Bartłomiej PAPIS I A1  9 2095 2 9
10 indywidualnie Daniel SOSNOWSKI I C1  12 1740 2 10
11 indywidualnie Jerzy DROHOMIRECKI I B1  6 1700 2 11
12 TEAM Gdańsk Kaszuby Cezary GÓRA D A2  23 1580 2 12
13 indywidualnie Arkadiusz PAWŁOWSKI I B2  20 2140 3 13
14 indywidualnie Andrzej KRZYKOWSKI I A1  4 2075 3 14
15 indywidualnie Jarosław TEKLIŃSKI I C2  22 1755 3 15
16 indywidualnie Krzysztof RADZIUK I C1  13 1625 3 16
17 POGROMCY FISZERMENÓW Jarosław DULSKI D B1  9 1550 3 17
18 Urodzeni nad Wisłą-TCZEW Mateusz WOŁOSZYK D A2  20 1475 3 18
19 indywidualnie Rolfas BITINAS I A1  11 1975 4 19
20 WKS Radunia Żukowo Waldemar SZYROWSKI D B2  25 1745 4 20
21 indywidualnie Bartosz CEDEJKO I C2  17 1605 4 21
22 WKS Tuxedo Płock Marcin KOWALSKI D C1  2 1515 4 22
23 Urodzeni nad Wisłą-TCZEW Krzysztof KONIECKI D B1  2 1340 4 23
24 indywidualnie Paweł KOWALSKI I A2  24 1260 4 24
25 WKS Tuxedo Płock Piotr GOŁĘBIEWSKI D A1  1 1670 5 25
26 indywidualnie Mariusz PARZYCH I C2  20 1490 5 26
27 Browning I Marcin GÓRA D B2  15 1465 5 27
28 indywidualnie Michał LABUDA I C1  8 1465 5 27
29 indywidualnie Piotr CIERECH I B1  10 1280 5 29
30 TEAM VIP Dariusz CIECHAŃSKI D A2  25 1190 5 30
31 FISZERMENI Emil SIEMASZKO D A1  3 1555 6 31
32 indywidualnie Andrzej BĄK I C1  6 1420 6 32
33 Shark Sensas TEAM Tomasz CHODZIŃSKI D C2  26 1295 6 33
34 indywidualnie Sylwester LIPKA I B1  3 1275 6 34
35 WKS Radunia Żukowo Mariusz MAŁECKI D A2  26 1090 6 35
36 indywidualnie Piotr BIELIŃSKI I B2  18 870 6 36
37 FISZERMENI Aleksander SIEMASZKO D C1  7 1325 7 37
38 indywidualnie Tomasz SAMOĆKO I A1  7 1320 7 38
39 TEAM Sars 2 Kacper GÓRECKI D C2  18 1245 7 39
40 TEAM Sars 2 Paweł FIC D B1  8 1130 7 40
41 TEAM Harison Mateusz DUBIK D A2  21 1085 7 41
42 indywidualnie Maciej MACIEJEWSKI I B2  21 765 7 42
43 Shark Sensas TEAM Dariusz MIGDALSKI D A1  12 1300 8 43
44 TEAM Gregor Grzegorz GRYGA D C2  23 1165 8 44
45 StarFish TEAM Tadeusz NOWAK D C1  5 1040 8 45
46 indywidualnie Grzegorz ZAMYŚLEWSKI I A2  19 985 8 46
47 indywidualnie Andrzej JURECKI I B1  7 940 8 47
48 indywidualnie Andrzej KRUSZEWSKI I B2  24 745 8 48
49 indywidualnie Paweł SZAFRAŃSKI I C1  10 995 9 49
50 indywidualnie Filip PUZDROWSKI I A1  5 990 9 50
51 TEAM VIP Piotr STĘPNIAK D C2  16 980 9 51
52 POGROMCY FISZERMENÓW Bernard OŻGA D A2  18 870 9 52
53 WKS RADUNIA Wojciech HOLZ D B1  1 760 9 53
54 TEAM Gdańsk Kaszuby Mariusz WTULICH D B2  23 620 9 54
55 WSCHODNIE BRZANY Dariusz ZIEMNIEWICZ D C1  3 955 10 55
56 TEAM Słoneczne Leszcze Robert PILARSKI D A1  6 945 10 56
57 TEAM Słoneczne Leszcze Rafał KLEJNA D C2  19 825 10 57
58 PSTRĄG MENI Janusz JANOWSKI D A2  27 800 10 58
59 TEAM Sars 1 Sebastian NOWAKOWSKI D B1  4 705 10 59
60 indywidualnie Marcin CYROCKI I B2  27 565 10 60
61 indywidualnie Ryszard TABOR I A1  8 870 11 61
62 Browning I Dariusz BARAŃSKI D A2  16 755 11 62
63 WKS RADUNIA Adam JAWOREK D C1  9 750 11 63
64 indywidualnie Arkadiusz MOCARSKI I C2  21 660 11 64
65 indywidualnie Łukasz BIELAK I B1  11 640 11 65
66 indywidualnie Edward KRUCZKOWSKI I B2  16 505 11 66
67 indywidualnie Marek TOMCZAK I A1  10 850 12 67
68 indywidualnie Adam LEWANDOWSKI I C1  4 670 12 68
69 WSCHODNIE BRZANY Adam CHOMKO D A2  15 665 12 69
70 indywidualnie Łukasz RÓŻAŃSKI I C2  24 475 12 70
71 indywidualnie Sławomir PUZDROWSKI I B1  12 475 12,5 71
72 indywidualnie Marcin DOWGIAŁŁO I B1  14 475 12,5 71
73 StarFish TEAM Sławomir BRANDT D A1  13 755 13 73
74 TEAM Harison Jacek KUCHCIAK D C1  1 530 13 74
75 indywidualnie Jacek ZNANIECKI I B2  26 465 13 75
76 indywidualnie Artur BARSZCZEWSKI I C2  15 455 13 76
77 indywidualnie Roman OKOŃ I A2  17 445 13 77
78 indywidualnie Paweł DUTKOWSKI I A1  14 405 14 78
79 indywidualnie Marek KOBUSZEWSKI I B1  13 340 14 79
80 indywidualnie Piotr KOLLER I B2  19 0 14 NK

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.